نتایج جستجو برای عبارت :

متن آهنگ حال چشات سینا گار

متن آهنگ حال چشات سینا گلزار
Sina Golzar Halate Cheshmat
تکست آهنگ در ادامه ...

دلتنگیام قد یه دنیاست میدونی که دلم واسه تو قد یه دریاست
هرچی بد کنی جای تو اینجاس مگه دوری ازت به این آسونیاس
بارون که زد پیشم بیا اصلا همونکه تو خواستی میشم بیا
دیوونه من بی تابتم تا تهش پای ثابت این رابطه م
(عزیز جونی یکم نامهربونی ولی حال چشات میگه میخوای بمونی
دیوونه بازی در نیار وقتی میتونی تا ته دنیا برای هم بمونیم)2
پیش تو میزونه حالم به تو حرفامو نگم به کی بگم
واسه تو ق
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام اون چشات
Download New Music Mehraad Jam – Oon Cheshat
هم اکنون ، موزیک جدید و شنیدنی مهراد جم به نام اون چشات با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سایت موزیک من
دانلود آهنگ مهراد جم اون چشات
دانلود آهنگ قدیمی محسن یگانه اسکله ناز چشات
هم اکنون به درخواست شما ♫ دانلود اهنگ اسکله ی ناز چشات حریم امن قایقم با صدای محسن یگانه به همراه تکست و بهترین کیفیت در سایت قرار داده شد ♫
شعر و ملودی : محسن یگانه
Download Old Music BY : Mohsen Yeganeh | Eskeleye Naze Cheshat  With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa
متن آهنگ اسکله ناز چشات محسن یگانه
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
اسکله ی نازِ چشات… ●♪♫حریمِ امنِ قایقم ●♪♫توو ساعتِ یه ربع به عشق ●♪♫عقربه ی دقایقم… ●♪♫
شعر و ملودی : مح
جای تو گوشه ی دل منه از تو دوره دست همه هرچی یادمه♪ ♥‿♥ ♪با چشات میریزی شهرو بهم تو کاری کردی با دلم انقد عاشقم♪ ♥‿♥ ♪تو منو دیوونه کردی شیرین تر از عشق چه دردی کارته دیوونه کردن که همه دورت بگردن♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث پروانه دورتم♪ ♥‿♥ ♪با چشات زل بزن توی چشام دیوونه شو برام با تو خوبه حال و هووام♪ ♥‿♥ ♪دیوونتم میدونی خودتم من که عاشقتم مث

محمدرضا گلزار حیف
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام حیف
Mohammadreza Golzar - Heif
موزیک و ترانه : علی یاسینی ؛ تنظیم : فربد فروغی
+ متن ترانه حیف از محمدرضا گلزار
حیف عمری که گذاشتم پای تو / تو که خوبه حال تو من شکستم جای تو
حیف هرچی آرزو کردم برات چند سالو / صب کنم تا فکرت از سرم دراد

ادامه مطلب
کاش محمدرضا گلزار میگفت از چه ذکرایی استفاده کرده که یه وقت ما نگیم مثل اون بشیم خدای نکرده 
ولی کلیپ گلزار رو دوباره بببیند، یه جوری داشت حرف میزد انگار نفر قبلی از دستشویی بیرون نمیاد، اینم دیگه نمیتونست خودشو نگه داره :))))))

فکر کنم گلزار موقع سولار انقدر غرق در ذکر گفتن میشه فراموش میکنه باید از تو دستگاه پاشه بیاد بیرون، واسه همینه که هر بار پوستشو میبینی سیاه تر از قبله

فقط قیافه مولانا و شمس وقتی میفهمن رضا گلزار گفته من تو دنیا بیش
دانلود آهنگ بازی دادی از محمدرضا گلزار
برای دانلود آهنگ بنازم من اون قد و بالاتو دو تا چشمای مست و گیراتو از محمد مهراد اینجا کلیک کنید
همه رویایی رو که واسه تو ذهنم ساختم آره نامرد چرا بازی دادی قلب منو دارم دیوونه میشم تو نرو گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
کیو مث من دیدی آخه قلبش باشه مث کف دستش؟
که بمونه بی چون و چرا پای همه حرفش؟
کیو مث تو میخوامش که بعدش دوست دارم هی بگم بهش…
خودم تکی پشتتم درست شبیه یه ارتش!
بابا من تورو میخوامت دلی؛ بگو چرا انقد خوشگلی؟!
نکشی ما رو تو با اون چشات! چه کاریه آخه؟!
عجب زدی دلو بردی سریع کارته اصلا دل ببری…
دیدی آخرش تو شدی دیگه مال منِ عاشق
بابا من تورو میخوامت دلی؛ بگو چرا انقد خوشگلی؟!
نکشی ما رو تو با اون چشات! چه کاریه آخه؟!
عجب زدی دلو بردی سریع کارته اصلا دل
دانلود آهنگ شایان قاسمی عمرا واسه تومیزنه قلبم اومدی تو دلم کم کم نمی تونم ... دلم دیگه غیر تو کسی رو بخوادش عزیزم میمیرم غمو تو چشات ببینم سرتعاشقی بدون دیگه تو عمرن. ♫♫♫. آخه عمرن عمرن عمرن دلم دیگه غیر تو کسی رو بخوادش. ♫♫♫. عزیزم میمیرم غمو تو چشات ببینم. ♫♫♫. سرت رو شونم بزار تا آروم بگیرمعزیزم میمـیرم، غمو توو چشات ببینم…♯♫♪. سرِت رو، رووو شونم، بذار تا آروم بگیرم…♯♫♪. #ملودی و ترانه: شایان قاسمی. تو مالِ منـی!! به همه بگو
متن آهنگ بازی دادی محمدرضا گلزار
چرا بازی دادی قلب منودیگه تمومههر چی بهم گفتی دروغهاون که عاشق باشه هیچوقتاز پیش عشقش نمیرهبرو دیگه نده منو عذابمما دیگه نمی مونیم برا همتو خراب کردی همه رویایی رو که با تو ذهنم ساختماره نامردچرا بازی دادی قلب منو
ادامه مطلب
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی یه دندم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * یه دندم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Ye Dandam With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ میثم ابراهیمی یه دندم
واسه خودمم عجیبه چی شد عاشق شدم رفتی توی قلبم همه شوکه شدنواسه خودمم عجیبه چی شد عاشق شدم چی شد اینجوری شد رفتی تو
دانلود آهنگ دنیای من تو حرفام همش اسم تو میبرمدنیای تو کیه که من ازش بی خبرم به نام یادته با صدای مثبم ابراهیمی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Saman Jalili | Meysam Ebrahimi With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ یادته میثم ابراهیمی
♬♬♬
وقتی روز تولدم و هنوز می بینم که یادتهمی دونم که برمیگردی تو یه روز عشقم تو این رابطهوقتی که تو عکسامون و دور نریختی و هنوزم تو اتاقتهمی دونم جای من مثل اون روزا توی قلبت ثابتهبرمیگردی پیشم مگه نه دنیای منب
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای محمدرضا گلزار به نام بازی دادی
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام بازی دادی + متن آهنگ
Download New Music of Mohammadreza Golzar Called Bazi Dadi
ترانه سرا و آهنگساز: آرن Aaren / تنظیم کننده: برانوش
دانلود رایگان موزیک بازی دادی با لینک مستقیم و کیفیت اورجینال در ادامه ی مطلب …
ادامه مطلب
دانلود آهنگ ساحل محمدرضا گلزار

چی فکر کردی با خودت میگی دورم از این آدما پره

چی فکر کردی با خودت ببین ادا اطفارات بیخوده

/ ترانه و موزیک : کیارش / تنظیم : پازل بند /
Download Song By Mohammadreza Golzar Called Sahel

برای دانلود اهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

ادامه مطلب
با سلام به شما بازدید کننده محترم
به سایت گلزار شهدای آبادان خوش آمدید
این سایت جهت اطلاع رسانی از شهدای حاضر در گلزار تاسیس شده است و قرار است که اطلاعاتی درباره محل قطعه ی شهدا ،، زندگی نامه، وصیت نامه و ... باشد.
امید است که در این راه یاری گر ما باشید.
با سپاس
با سلام به شما بازدید کننده محترم
به سایت گلزار شهدای آبادان خوش آمدید
این سایت جهت اطلاع رسانی از شهدای حاضر در گلزار تاسیس شده است و قرار است که اطلاعاتی درباره محل قطعه ی شهدا ،، زندگی نامه، وصیت نامه و ... باشد.
امید است که در این راه یاری گر ما باشید.
با سپاس

دانلود آهنگ اگه بودی مهدی جهانی  + متن آهنگ اگه بودی هم اکنون در رسانه مدی موزیک
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام اگه بودی
Mehdi Jahani –  Age Boodi
اینستا گرام هنرمند 
اینستاگرام مدی موزیک
مهدی جهانی اگه بودی
ترانه : مهدی جهانی
آهنگ : مهدی جهانی
تنظیم : برانوش
متن آهنگ مهدی جهانی اگه بودی
تو رو یادش میمونه تا ابد این دیونهتو بری من میمونم و غم این آسمونهتو چشات فرق داره با همهبه تو وابسته ام من یه عالمهتورو من تا همیشه یادمه یادمهتو چشات فرق دا
تکست آهنگ بازی دادی محمدرضا گلزار
Golzar - Bazi Dadi

دیگه تمومه
هر چی بهم گفتی دروغه
اون که عاشق باشه هیچوقت
از پیشِ عشقش نمیره
برو دیگه نده منو عذابم
ما دیگه نمیمونیم برا هم
تو خراب کردی همه رویایی رو
که واسه تو توو ذهنم ساختم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ایوان بند بری که برنگردی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بری که برنگردی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایوان بند باشید.
دانلود آهنگ ایوان بند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Evan Band called Beri Ke Barnagardi With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه ایوان بند به نام بری که برنگردی
میگه میخنده باهات از عشق چی بگم برات با پنبه سر میبره این عشقصد بارم بری به باد باز قلبت تا عشق بیاد
گلزار فالش می‌خواند؟
بعد از انتشار بخش‌هایی از کنسرت رضا گلزار یا مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی بحث‌های زیادی درباره فالش‌خوانی و کیفیت پایین کنسرت‌ها مطرح شد.علی پهلوان، سرپرست گروه آریان: نظر کلی من این است که ویدیوهای اینستاگرام منبع خوبی برای اظهارنظر کلی در مورد خواندن یک خواننده نیست، کما این‌که ویدیوهای رسمی منتشرشده از خواننده‌ها هم منبع خوبی نیست، چون می‌شود صدای خواننده را بعد از اجرا با نرم‌افزار کوک کرد یا حتی آهنگ ر
خیره که به چشات میشم انگار از عمر پاییز میلیون ها سال گذشته، ریشه دوونده، عمق گرفته...برگ ریزون چشات یه حالیه، دلم میخواد بشینم رو به این برگ ریزون خیره شم، یه لیوان چای بخورم بعد بگی میشه دوتا قطره هم بریزی تو چشام فک کنم یه چیزی رفته ، بشوره، ببره... منم غرق شم تو هم دو قطره، بشوره، ببره...

دانلود آهنگ بهنام بانی چی بگم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چی بگم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Chi Begam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام چی بگم
تو چیه تو چشات که یکی برات میمیرهتورو نمیشه نخوادتویی همه کسم نباشی نفسم میگیرهبه همین دوتا چشا قسمتو مال منی و بس عشق ما
دانلود اهنگ دستاتو میگیرم از تو چشات میبینم یاسین ترکی
گلچین یکی از بهترین اهنگ های یاسین ترکی به نام دستاتو میگیرم از تو چشات میبینم با بهترین کیفیت ممکن همرات با شعر کامل در وبلاگ یک موزیک 
برای دانلود کامل اهنگ یاسین ترکی به لینک پایین همین مقاله مراجعه فرمایید
ادامه مطلب
محمدرضا گلزار این روزها که کشورمان درگیر کرونا است، در خارج از ایران به سر می‌برد.
سینما ایده‌آل در یادداشتی به این موضوع انتقاد کرده است. در این نوشته آمده است:
آقای گلزار تشریف نمی‌آورید ایران؟!
فهرست بازیگران و سینماگرانی که همزمان با روزهای سخت مردم ایران و مبارزه با کرونا سراغ تفریحات سالم در خارج کشور رفته‌اند در حال افزایش است.
بعد از دو بازیگر سرشناس، چند کارگردان و یک تهیه کننده حالا رضا گلزار هم این روزها در دبی همدردی‌اش را با

هم اکنون می توانید از رسانه آپ موزیک ترانه بسیار زیبای بهت عادت کردم از حامد برادران و محمد رضا گلزار با تکست و بهترین کیفیت دانلود کنید
Download New Song By : Hamed Baradaran ft Mohammadreza Golzar – Behet Adat Kardam With Text And Direct Links In UpMusic
جهت تکمیل آرشو….

ادامه مطلب
متن آهنگ دیوونه محمد یاوری
من با تو وقتی رو به رو شمدنیامو میدم تا آرزوت شممغروری تو چقدر دیوونهجز من کی قدر تو میدونهبگو دیوونه حساسی تو سر احساسمبهتر از هر کی تورو میشناسم واسه احساسممن این همه عشق و به چشات مدیونم
ادامه مطلب
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم داره میره براتچشات که باز و بسته میشه دلم م
دانلود آهنگ جدید محمدرضا شمسی به نام لیلای من
متن آهنگ جدید لیلای من - محمدرضا شمسی
Скачать новую песнюMohamad Reza Shamsi Leilaye Man
Текст песни Leilaye Man Mohamad Reza Shamsi
از مستی ناز چشات شعر و غزل میسازمЯ делаю стихи и сонеты из милой булочки
  از وقتی عاشقت شدم من بخودم می نازمЯ качался с тех пор, как влюбился
  گر لحظه ای که دور شوی در دل من آشوبه

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امیر علی برزگر به نام برگردون
متن آهنگ جدید برگردون - امیر علی برزگر
Скачать новую песнюAmirali Barzegar Bargardoon
Текст песни Bargardoon Amirali Barzegar
عطر موهات سکوت چشات کافیه تا من بمیرم براتАромата тихих волос достаточно, чтобы я умер за тебя
حال عجیبه تو و خنده هات حال خرابمСтранный ты и твой смех сейчас
چشماتو وا کن روی این ماجرا چشممو بستم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
دانلود آهنگ تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم  ودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ta sobh ke bidaram del daste ki dadam
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی
چی داری توی چشات چی داری توی نگات دلم د
پشتیبانی و سئو محمد رسولی
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی داردکلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نودهشتیها می باشد
دانلود آهنگ جدید
پیوندهای سایت
یلپ
فیسبوک
توییتر
اینستاگرام
ایمیل
هنرمندان
پر بازدید ترین ها
دانلود آهنگ گروه بانی ام به نام راسپوتین
موزیک ویدیو سفارشی از یاس
دانلود آهنگ روح الله کرمی و سامان یاسین به نام الو نفس
دانلود آهنگ محسن لرستانی به نام مونس دردم
آلبوم دنیای نو از کاکو بند
دانلود آهنگ این دل
دانلود آهنگ جدید جواد عشوری به نام پایتم
متن آهنگ جدید پایتم - جواد عشوری
Скачать новую песнюJavad Ashoori Payatam
Текст песни Payatam Javad Ashoori
تو اینجایی درست وسط قلبم همین جایی واسه تجربه کردنВы здесь, в самом сердце моего сердца для того, чтобы испытать это
چیکار کرده اون چشات بامن که انگاری همه دنیا من Что эти мои глаза сделали со мной, как будто весь мой мир
حسودم نمیخوام هیشکی یه لحظه باشه جا من

ادامه مطلب
متن آهنگ یار نبودی امین رستمی
همیشه اونی که میخوای بمونه،میره…یه جوری میره،که سراغتم نگیره…بهت نگفتم که چشات دیوونگی گیرهنفهمیدی تو دلم تو دلخوشیمهتو که دلدار نبودی یار نبودی خب چرا موندیآخه تو هم عشق و هم باورمو زدی سوزوندیتو که دلدار نبودی یار نبودی خب چرا موندی
ادامه مطلب

داره میرقصه و قر میدهچشاش دل ما رو دریدهچیه اسمت ور پریدهبه تو چه دختر ندیده
شما چقدر دلبریبگو هات داره خاله بندریبذار فدار بشم اگه زن ذلیلیبده دستتو نکن تنبلی
لاله همه دارن میگن بابایه شما پولدارهیه دوماد خوشگل و خوش جیب مثل من دوست دارهلاله مال منی تو بیا
هوادار داری تو زیادهمشون خوب میدونن مال منی پس جایی نریا
میدونی دل بیقراره لاله لاله لاله لاله زندگیم با تو بهارهلاله لاله لاله لاله
همیشه در حال فرارهدل و کرده پاره پارهزندگیم بی
دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ باراد به نام آرامش
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام خلسه
ترانه و موزیک: آصف آریا, تنظیم: سامان امامی
Download New Music Hamed Homayoun – Khalse
یه وقتا خیلی بهونه گیری اما از این دل بیرون نمیری
یه پای ثابت تو لحظه هامی هرجا که میرم تو هم باهامی
چشات مث دریاست دلم میخواد تو ساحلش خوابم گیره
اون دو چشمارو تا آخر دنیا دیگه یادم نمیره
چشات مث دریاست دلم میخواد تو ساحلش خوابم گیره
اون دو چشمارو تا آخر دنیا دیگه یادم نمیره

دانلود آهنگ با کیفیت 128

متن اهنگ علیرضا پویا به نام علاقه
کیو مثل من دیدی آخه قلبش باشه مثل کف دستشکه بمونه بی چون و چرا پای همه حرفشکیو مثل تو میخوامش که بعدش دوست دارم هی بگم بهشخودم تکی پشتتم درست شبیه یه ارتشبابا من تو رو میخوامت دلی بگو چرا اینقدر خوشگلینکشی مارو تو با اون چشات چه کاریه آخهعجب زدی دلو بردی سریع کارته اصلا دل ببریدیدی آخرش تو شدی دیگه مال من عاشقبابا من تو رو میخوامت دلی بگو چرا اینقدر خوشگلینکشی مارو تو با اون چشات چه کاریه آخهعجب زدی دلو بردی
یلدای قرمز بدون رنگ رژ تو یعنی هیچ!
شبهای مشکی بدون سرمه ی چشات یعنی هیچ…!
لبت طعمِ انار دونه دونه
دلت سفیدی برف روی بومه
صدات لالایی و من واسش دیوونه
یلدای من تویی؛ ماه توی شب های من تویی
یه سیاره تو کهکشون چشاتمو چشمای من تویی!
یلدای من تویی؛ ماه توی شب های من تویی
یه سیاره تو کهکشون چشاتمو چشمای من تویی!
دانلود آهنگ جدید دانیال هندیانی
نمیگی اینجوری که دل میبری ازم
آخه چطور وابسته نشم
با این همه خوبیم مگه
کَس دیگه ای میاد به چشم
نمیگی وقتی میخوای از پیشم بری چطوری دل بکنم ازت حتی اگه بد بشی باهام جای تو تو قلبمه فقط
از علاقم به تو کم نمیشه بیا آرامش خونم باش یکمی دیوونم باش دلتو بده جونمو میدم جاش
حتی اگه همیشه تورو ببینمت هی بازم دلم تنگ میشه برات یه حالی میشم وقتی که تو میاری اسممو رو لبات
عالم دیگه ای داره چشات یه آرامشی داره نگات که وقتی خیره میشم بهت یهویی دل میره برات
من
بسم الله الرحمن الرحیم
شرح علم النفس الفلسفی 
تقریرات السید جعفر الحكیم لدروس الشیخ غلام رضا فیاضی

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
التعریف بالكتاب و المصادر المعتمدة ، و مقدمة فی تعریف النفس 

2
تعریف النفس عند أرسطو

3
تتمة تعریف النفس عند أرسطو

4
تتمة على تعریف أرسطو للنفس (بدایة الدرس الثانی من الكتاب الدراسی)

5
تعریف النفس عند ملا صدرا، ابن سینا، الفارابی، أفلاطون، أخوان الصفاء (تتمة الدرس الثانی من الكتاب الدراسی)

6
مناهج البحث فی النفس 

7
تن
گلزار شهدای کلاته خیج را میتوان زیارتگاه شهدا دانست . همانهایی که جانهایشان را در کف دست نهادند تا نهال انقلاب جوانه بزند و به ثمر بنشیند. این گلزار 5 گل لاله را در خود دارد . که تمامی شان جوانانی بودند که در اقیانوس گناهان آخر الزمانی غرق نشدند تا راه ظهور حضرت صاحب الزمان هموار تر شود. هیچ وقت این زیارتگاه عشق و ایثار را رها نکنید. اینجا زیارتگاه عشق است . گلزار شهدای خوش نام شهر کلاته خیج
بسم الله الرحمن الرحیم
شرح علم النفس الفلسفی 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1

2
تعریف النفس عند أرسطو

3

4

5
تعریف النفس عند ملا صدرا، ابن سینا، الفارابی، أفلاطون، أخوان الصفاء (تتمة الدرس الثانی من الكتاب الدراسی)

6
مناهج البحث فی النفس 

7
تن
متن آهنگ محسن ابراهیم زاده بنام وابستگی

تو چی داری تو چشات چی داری توی نگات دلم داره میره برات چشات که باز و بسته میشه دلم میمیره زنده میشه جلو چشم دو دقیقه نباشی نمیشه همه چی مون وسطه کی میگه آخه غلطه یار برت باشه و دلبر نازت آخ که چه لوبته تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم تا صبح که بیدارم دل دست کی دادم خودش میدونه من به اون دیوونه وابستگی دارم دل من رو دلت بدجوری قفله درگیره وقتی زل ک همیزنی من دلم وا
دل ہے صحرا یہ کوئی باغ یا گلزار نہیں
ہر کسی پر ہوئے روشن مرے اسرار نہیں
حسن جب حد سے بڑھے ہوتا ہے اسرار آمیز
بے تحاشہ ہیں حسین آپ پر اسرار نہیں
یہ صفت رکھ کے بھی یہ لوگ منافق نہ ہوئے
آتشیں روحیں ہیں اور جسم کہ انگار نہیں
ادامه مطلب
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی ( کامل و رایگان Mp3 ) - موزیک ایرانی
Ahant toei toei ke mitoni mano darmonam koni Mohsen Ebrahimzadeh
دانلود اهنگ تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی ( کامل و رایگان Mp3 ) - موزیک ایرانی
تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی تویی که منو میتونی عاشقونه آرومم کنی کم دیده دلم مث تو ندیده دلم عجیب حال خوشی داره که به تو رسیده دلم این قلق فقط دست ماست با تو دلم رو هواست گره کور خورده دلم به چشای نازت بیقرار دلم آروم نداره د
متن آهنگ ای یار غلط کردی روزبه نعمت الهی
ای یار؛ غلط کردی با یارِ دگر رفتی!از کار خود افتادی؛ در کارِ دگر رفتیصد بار ببخشودم، بر تو به تو بنمودم…ای خویش پسندیده؛ هین بارِ دگر رفتی!صد بار فسون کردم؛ خار از تو برون کردمگلزار ندانستی، در خارِ دگر رفتی
ادامه مطلب
متن ترانه سهیل کیهانی به نام فرق داری با همه

خیره نشو اینقدر بهمدستام میلرزه نمیدونم شده چمبا اون چشا تو منو کردی طلسمیه حسی میگه مثل خودمیفکر میکنم نیمه ی گمشدمیانگاری ما یه روحیم تو دوتا جسمفرق داری با همه آره تو بدجورنشو یه قدمم دیگه ازم دورمن از خدامه با تو بشم جورچش حسودات میخوام بشن کورمیبره اون چشاتمنو هرجا بخوادیه جای آروم ، چشامم تو چشاتاین دل من دیگه سر تو کوتاه نمیادنه نمیاددلم رفتقبل تو هر کی بودو یادم رفتآخر به تو قلبمو دادم
دانلود آهنگ میلاد راستاد کی مد شدی
Download New Music Milad Rastad – Key Mod Shodi
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

متن آهنگ کی مد شدی از میلاد راستاد

بد کرد این آخر
اون میگفت که زندگیش منمو گند زد به باورام
هیچی نموند برام اون میگفت که از من سره
تنها میشم شبا بسته شدن درا
چشات دیگه اون چشمای قبل نیست
حالمو جز تو بلد نیست کسی
چه شبایی که مردم براش اما اون منطق نداشت
اشکامو ندیده هیشکی نشد واسم
خودت میدونی وابستم بهت بی رحم
کی مد
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام بازی دادی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Mohammadreza Golzar Called Bazi Dadi

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود آهنگ سهیل رحمانی لام تا کام | کیفیت عالی
همینک ترانه زیبا و جدید لام تا کام با صدای سهیل رحمانی به همراه بهترین کیفیت از جاز موزیک
Exclusive Song: Soheil Rahmani – Lam Ta Kam With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ لام تا کام
»───♫♫●|●|●♫♫───«لام تا کام ، حرف نمیزنى … !تو چشمام ، زل نمیزنى … !میدونم ، میخواى دلم رو بشکنى … !»──|♫●|──«آره جوابمه ، جواب ـه خوبیام … !دیگه چقدر ، باید کوتاه بیاماى کاش میشد ، اصن دیگه تورو نخوام … !─|♫●|─از حرفات ، میشد بخو

دانلود اهنگ لاله TMBAX
داره میرقصه و قر میدهچشاش دل ما رو دریدهچیه اسمت ور پریدهبه تو چه دختر ندیده
شما چقدر دلبریبگو هات داره خاله بندریبذار فدار بشم اگه زن ذلیلیبده دستتو نکن تنبلی
لاله همه دارن میگن بابایه شما پولدارهیه دوماد خوشگل و خوش جیب مثل من دوست دارهلاله مال منی تو بیا
هوادار داری تو زیادهمشون خوب میدونن مال منی پس جایی نریا
میدونی دل بیقراره لاله لاله لاله لاله زندگیم با تو بهارهلاله لاله لاله لاله
همیشه در حال فرارهدل و کرد
www.galaxymusic.ir
دانلود آهنگ روی رقص شاپرک زیر بارون چشات
Moein Eshghe Moondegar Download Music

www.galaxymusic.ir
دانلود آهنگ عشق موندگار از معین 
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند
دانلود آهنگ قدیمی و بسیار زیبای معین بنام عشق موندگار با کیفیت عالی و اصلی و اورجینال از اینترموزیک
آهنگ عشق ماندگار از معین که یکی از آهنگ های آلبوم معما میباشد
دانلود آهنگ روی رقص شاپرک زیر بارون چشات
Download Ahang Eshge Mondegar Az Moein

دانلود آهنگ با لینک مستقیم
دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

www.galaxymusic.ir
کد
متن آهنگ امید راد به نام یادت میاد

تو هم یادت میاد اولین باری که دیدمت
تو هم یادت بیار اون همه کم حرفیات  بی محلیات
با اون نگات کاری کرد که دلم بازم تورو بیشتر بخواد
یه وقت یادت نره چشات مال منه
تا میتونم هی میگم  تا بیاد یاد همه
اون دیوونه فقط واسه منه
دلیل خوبیه حال منه
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
شرح علم النفس الفلسفی 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1

2
تعریف النفس عند أرسطو

3

4

5

6
مناهج البحث فی النفس 

7
تن
احمد سعیدی من پایم
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام من پایم
Ahmad Saeedi - Man Payam
+ متن ترانه من پایم از احمد سعیدی
کی میتونه مثل من / عاشق چشات بشه
دیوونه این دیوونه / بدون چشات چشه

متن ترانه احمد سعیدی به نام من پایم
کی میتونه مثل منعاشق چشات بشهدیوونه این دیوونهبدون چشات چشهمیدونم میدونیم میدونن همه ی عالمکه اگه نباشی بدجوری بد میشه حالممن پایه ام هرچی تو بگی لب تر کنهمینجوریش روانیتم و حالا هی بدتر کنهی نگو بهم زنگ زدناتو کمتر کنمن پایه ام
دانلود آهنگ مهراد جم خوابم برد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خوابم برد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهراد جم باشید.
دانلود آهنگ مهراد جم به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehraad Jam called Khabam Bord With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ خوابم برد مهراد جم
پس بگو قرار بود که تو بیایو من نمیدانستم دردت به جان بی قراره پر گریه اماین همه سال ماه ساکت من کجا بودی حالا که آمدی حرف ما بسیار و
میدونید چی از صبح تو فکرمه؟
یه مستند خارجکی در مورد مرگ میدیدم ،آخرین جمله ی همه ی آخرین پیغامهای اون آدمایی که در حال مرگ بودن I love you بود. آیا این معنیش این نیست که چیزی مهم تر از عشق ورزیدن تو زندگیمون وجود نداره؟
مثلا هیچکدوم از اون آدما تو یک قدمی مرگ نگفتن یادت نره قبض هارو بدی. یا مثلا عزیزم اون خونه ی بزرگ رو حتما بخر. یا مثلا نگفتن از قول من به فلانی بگو ازش بدم میاد. یا نگفتن چه حیف که فلان نمره رو نگرفتم. فقط زنگ زدن به عزیزشون و گفتن دوس
اهنگ تا وقتی مال من نشی یه لحظم اروم نمیشم
دانلود آهنگ آره برات میمونم از فتانه
اهنگ اره برات دیوونم بسته شدی به جونم

دانلود اهنگ دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام تو چشات

اهنگ اره برات میمونم خسته شدی به جونم
دانلود آهنگ آره برات دیوونم فتانه
اهنگ اره برات دیوونم فتانه
دانلود آهنگ آره برات میمونم بسته شدی به جونم
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی پرپر
Download New Music Mehdi Jahani – Par Par
پخش بزودی – تیزر آهنگ اضافه شد

مهدی جهانی پرپر

تو چشات فرق داره با همه به تو وابسته ام من یه عالمهتورو من تا همیشه یادمهیادمه که چشات فرق داره با همه به تو وابسته ام من یه عالمهتورو من تا همیشه یادمه یادمهپرپر کن این دلو من هر وقت دل زدم با هرکی بد باشی منم باهاش بدمغصه میخوره دلم واست تو یه کاری کن نرم راحتپرپر کن این دلو من هر وقت دل زدم با هرکی بد باشی منم باهاش بدمغصه میخوره دلم و
به مناسبت روز سیزدهم آیان وروز دانش آموز اقداماتی به شرح زیر در این آموزشگاه برگزار گردید.
1-نصب پوست وپلاکارد های متناسب با این روز
2-ایراد سخنرانی در رابطه با روز دانش آموز
3-برگزاری راهپیمایی از درب مدرسه تا گلزار شهدا
4-عطر افشانی و غبار روبی از گلزار شهدا
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری بشم پابند تو ای جان میریزه قلبم با یه لبخند توجونم واسه توئه قلب تو برای من عشقم ببین عاشق شدی با صدای منآرامش قلب منی میشه باهام حرف بزنی منو دیوونه کنی دلو از جاش بکنیعشقت فقط مال منه چشات چی داره مگه دیوونه نگات میشم که همه جوره دنبال منهدور بشی از من میمیرم اینا خ
رضا میراب آرومه جونم
متن آهنگ آرومه جونم از رضا میراب

یه چیزی تو چشات که میکشه منو درهم
دل من تورو میخواد نباشی منم سردم
عشق تو خاصه برام هستی من آرومم
همیشه خواستنی منی تو دیوونم
حالا تورو دارمت نرو تو از عمد
میگم پیش همه تویی فقط همدرد
ادامه مطلب
Download New Music Milad Rastad – Key Mod Shodi

میلاد راستاد کی مد شدی
بد کرد این آخر
اون میگفت که زندگیش منمو گند زد به باورام
هیچی نموند برام اون میگفت که از من سره
تنها میشم شبا بسته شدن درا
چشات دیگه اون چشمای قبل نیست
حالمو جز تو بلد نیست کسی
چه شبایی که مردم براش اما اون منطق نداشت
اشکامو ندیده هیشکی نشد واسم
خودت میدونی وابستم بهت بی رحم
کی مد شدی واسم دیگه از هرچیم نوع توئه سیرم
دانلود اختصا
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده وابستگی | کیفیت 320 و 128
سوپرایز بزرگ جاز موزیک دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده با عنوان وابستگی همراه با تکست
Exclusive Song: Mohsen Ebrahimzadeh – Vabastegi With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ وابستگی محسن ابراهیم زاده»───♫♫●|●|●♫♫───«تو چی داری تو چشات ، چی داری توی ـه نگات … ؟دلم داره میره برات ، چشات که باز و بسته میشه … !»──|♫●|──«دلم میمیره زنده میشهجلو چشم دو دقیقه نباشی نمیشه … !─|♫●|─همه چی مون وسطه ، کی میگه آخه غلطه
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای  اشک  ازاحمد محمدزاده
متن آهنگ:
اشک روی صورتم هست دونه دونه
تو دنیا کسی قدر دل منو نمی دونه
این دل نمی تونه که بی تو بمونه
دوست داره که تا صبح واسه تو بخونه
آخه این دل من بی تو شده دیوونه
بری ازش می مونه فقط یه ویرونه
ای دل تنهام بسه چشم انتظاری
من موندمو شبهام شبای بیقراری
چرا تنهام میذاری چرا تنهام میذاری
باز اون چشات دوباره اومد به یادم
باز اون نگات منو داده به بادم
خدا برس به دادم
ای خدا برس به دادم
اشک روی صو
دانلود آهنگ آصف آریا آتیش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتیش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , آصف آریا باشید.
دانلود آهنگ آصف آریا به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Asef Aria called Atish With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ آتیش آصف آریا
هی این پا اون پا میکنی و بد با دلم تا میکنی تو خودت نمیدونی با من چیکارا میکنییه ذره بازیگوشی و همش میری تو گوشی چقدم بهت میاد لباسی که میپوشیدیوونه شد
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ماه منی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Soroosh Hamoon Called Mahe Mani

ترانه اهنگ ماه منی :
درمون دردمی جادو داره چشاتتو واسم همدمی اتیش میباره نگاتفکرم درگیرته بدجوری گیرتهدنیام توو دستته تحت تاثیرتهای وای ای وای ای وای از دستت میزنیمیبری دلمو تو ناز شصتتروزی هزار دفه میگم میخوامت ♪
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
من یه دختر چادری و شاید هم مذهبی هستم. به دلیل فرهنگ و یه سری چیزای خانوادگی خیلی از مراسمات مذهبی رو شرکت نکردم و خیلی مکان ها رو نرفتم. یکی از اون مکان ها گلزار شهداست. من تا به حال گلزار شهدا نرفته بودم (تا امروز) امروز تصمیم گرفتم برای اولین بار برم گلزار شهدای شهرمون. تا به حال نرفته بودم و نمیدونستم کجاست و چجوریه..
وقتی که رفتیم با بابام اختلاف نظر داشتیم سر اینکه گلزار کدوم طرفه! (در این حد نرفتیم و نمیدونیم!) دور و بر گلزار پر از بسیجی و ار
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
بسم الله الرحمن الرحیم
شرح علم النفس الفلسفی 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1

2
تعریف النفس عند أرسطو

3

4

5

6
مناهج البحث فی النفس 

7
تن
آمار خودکشی در این شهر احتمالا بالا خواهد رفت! آخه آقا گلزار اینجا کنسرت دارن چند روز دیگه:)مورد داشتیم پیام داده که توروخدا معصومه برو کنسرت من طاقتشو ندارم اون اونجا باشه ولی تو نری!!!!! :|الان من دوست ندارم برم اصلاااا ،ولی اون طاقتشو نداره من نرم خووووو :)
پ.ن:نخییر! چشمای رنگی خیلی برام عجیب نیست!بابام چشم رنگی بودن و جفت داداشام چشم رنگی هستن! یعنی فکر کن چنین موضوعی فقط جذابیت باشه:| ولی آقا احسان بیاد میرم:))علیخانی:))  ، اجججراشو دوست دارم
فول آلبوم سینا سرلک
فول آلبوم سینا سرلک با کیفیت بالا 320
Full Album Sina Sarlak
لیستی از آهنگ‌های معروف سینا سرلک
آهنگ مینا از سینا سرلک
آهنگ افسار از سینا سرلک
آهنگ کجایی از محسن چاوشی همراه سینا سرلک (سریال شهرزاد)
آهنگ یه بی قرارم از سینا سرلک
آهنگ فندک تب دار از محسن چاوشی همراه سینا سرلک (سریال شهرزاد)
آهنگ به نام ای دریغا از محسن چاوشی همراه سینا سرلک (سریال شهرزاد)
آهنگ زیر سقف دودی از سینا سرلک
آهنگ تنها امید زندگی از سینا سرلک
آهنگ چه حالیست ا
دانلود آهنگ تیتراژ سریال دل رضا بهرام
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ] Download New Music Reza Bahram Del + دمو آهنگ اضافه شد
تیتراژ سریال دل رضا بهرام
« درباره این سریال بیشتر بدانید »   یک سریال جدید در شبکه نمایش خانگی به نام سریال دل
به کارگردانی کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران منوچهر هادی
با بازی بازیگران سریال عاشقانه یعنی بازیگران اصلی شامل :
محمدرضا گلزار، ساره بیات، هومن سیدی و مهناز افشار
در داستان سریال
دانلود آهنگ احمد سعیدی من پایم 
 Download New Music Ahmad Saeedi – Man Payam
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام من پایم با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه و آهنگ : امید   تنظیم : معین راهبر
متن آهنگ من پایم احمد سعیدی  
کی می تونه مثل من عاشق چشات بشه
دیوونه این دیوونه بدون چشمات چشه
میدونم می دونیم میدونن، همه عالم
که اگه نباشی بد جوری بد میشه حالم

♥♥♥
من پایم هر چی تو بگی لب تر کن
همین جوریش روانیتم حالا هی بدتر کن
هی نگو بم زنگ زدن هات
دانلود آهنگ با کیفیت(320)

متن آهنگ تیغ پوبون
گفتم یکی دیگه میخوابه پهلوم
گفتی بگو نمیگیره جامو اون
گفتی بغضم عین تیغه توو گلوم
بیا بزن تیرِ آخرو تموم
خاطره ها میان و میگا*م
با کی خوابی من با فکرِ تو بیدارم
خواستم فراموشت کنم خیلی راحت
میخوام ولی یادِ چشات نمیذارن
ما که میدونستیم جدائیه آخر
سخته برام ندارمش باور
دیگه نگو دوسِت دارم
وقتی حتی خودتم نمیرسی به دادم
وقتی نزدیکمی من از خودم دور میشم
دیگه چیزیو نمیبینم و کور میشم
شاید نَمونه اینجور
دانلود آهنگ جدید یوحنا به‌نام برگرد به من
Download New Music Yuhanna – Bargard Be Man

دانلود آهنگ با کیفیت 320

دانلود آهنگ با کیفیت  128 

متن آهنگ برگرد به من از یوحنا
با همه بدیات ساختم با اینکه کلی حرف پشتت بودعاشقت شدم تو اولین نگاه بس که اون چشات خوشگل بودیادت میاد روزای اولو همیشه میگفتی واسه من بودیحالا چی شده میخوای بری مگه نمیگفتی عاشقم بودیمیخوای بری برو اکی ولی بدون میدم حتی جونم واستبدون که من همه بدیاتو میدونستم و پات موندم بازممیخوای بری بر
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
سلام 
برنامه‌های ما از این به بعد پاییزی میشود.هوا داره سرد میشه کم کم! سویشرت ها را در‌آورده،کلاه‌ها را بر سر کشیده،لب سکوی بغل سبز نشسته و رفت‌وآمد دانشجویان فیزیک بهشتی را نظاره‌گر میشود.این است داستان پاییزی ما!
عین احمق‌ها در فصل رقص برگ‌های سرخ،چارلز بوکوفسکی میخواند و چرندیات وی را هایلایت میکند.اندازه دلتای ایکس درس نخوانده.وی خسته است(طبق معمول).از اوضاع الانش بی‌زار است اما ناراحت هم نیست.سوالات بنیادی را بیخیال شده است.جنب
      دلم عاشورا میخواهد. نه از این عاشوراهایی که اخیرا داشتم. آن عاشورا هایی کلا یک مزار داشتیم که دور آن جمع شویم و آن وقت ها مرمر سفید بود و رویش نوشته بود اسم دایی را آبی نوشته بود و شهید را با قرمز آن بالا اضافه کرده بود و بالای سرش پرچم سه رنگ داشت. از آن عاشوراهایی که تا چشم کار میکرد توی یک وجب جای گلزار شهدا آدم جمع می شد و هوا گرم بود و چپ و راست شربت تعارفمان میکردند و ما هم نه نمیگفتیم ولی یک جای کار از تماشای زنجیر زنی سرگیجه می گرفتیم
دانلود آهنگ مسعود صادقلو آروم آروم + متن و کیفیت عالی
همینک ترانه جدید مسعود صادقلو با نام آروم آروم ار از رسانه بزرگ جاز موزیک دانلود کنید
Download New Song By : Masoud Sadeghloo – Arom Arom With Text And Direct links In jazzMusics
متن آهنگ آروم آروم مسعود صادقلو»───♫♫●|●|●♫♫───«
یه نگاه ، اینجوری قلب منو کند … !
»──|♫●|──«
یه نگاه ، با یکم چاشنی لبخند … !میخرم با دلم ناز چشات چند ؟ … !یه نگات راه چشم منو سد کرد … !
─|♫●|─
یه نگات با دلم بدجوری بد کرد … !منو از رو پل عاشقی
نمیگی اینجوری که دل میبری ازم آخه چطور وابسته نشم
با این همه خوبی هم مگه کس دیگه ای میاد به چشم
نمیگی وقتی میخوای از پیشم بری چجوری دل بکنم ازت
حتی اگه بد بشی باهام جای تو تو قلبمه فقط
از علاقم به تو کم نمیشه بیا آرامش خونه م باش
یکمی دیوونم باش، دلتو بده جونمو میدم جاش
حتی اگه همیشه تورو ببینمت هی بازم دلم تنگ میشه برات
یه حالی میشم وقتی که تو میاری اسممو رو لبات
عالم دیگه ای داره چشات، یه آرامشی داره نگات
که وقتی خیره میشم بهت یهویی دلم میره ب
دانلود آهنگ جدید مجید خراطها امشب چته
Download New Music Majid Kharatha – Emshab Chete

مجید خراطها امشب چته

امشب چته همش رو اعصابی چرا
امشب چته اصلا نمی خوابی چرا
امشب چته دوباره بیتابی چرا
امشب چته با کی کجا بودی
امشب چته فاز تموم خنده هات
امشب چته سرخه چشات
امشب چته امشب چته
بس کن برو و خاطره هاتو هم از یادم ببر
تنها چیزی که دادی قرصای خوابه ببر
پاشو برو! این بی کس دیوونه رو تنها بذار
امشب ولی عمدی برو شیرای گازو وا بذار
مردن برام ر
دانلود آهنگ جدید ایمان اگه پیدات کنم
Download New Music Iman Age Peydat Konam
آهنگ جدید ایمان بنام اگه پیدات کنم
توی این لحظه ها توو دل من غمه هرچی نگات کنم کمه هرچی صدات کنم کمه
توی این خاطرات که مونده جای پات یادت آشنا بودم من با چشات

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید ایست قلبی (فیت مهدی مقدم) از امید عامری همراه متن آهنگ

متن آهنگ ایست قلبی از امید عامری
عشقت داره به قلب منبدجوری ضربه میزنهنفس نفس میزنموعشق تو قاتل منه
محاسبه زمان خواب و بیداری
دوری تو برای من باعث ایست قلبیهاز پس تو بر نمیام نمیدونم چی به چیهدارم کلافه میشم از این بودنو نبودنتاما دلم پر میزنه واسه یه لحظه دیدنت
دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم و امید عامری ایست قلبی با لینک مستقیم
این همه بی قراریا عجیبه اما عاشقمدوست دارم
ساندکلادو واز میکنم تو کامپیوتر، ساند کلا دایره المعارف غمه، یه آهنگایی توش پیدا میشه که هیچی. از شانس بدم، آهنگی میاد که توش میخونه دسِ چشات دِلِی دِلِی شعر یادُم رفت، تو موهات دست، دلی دلی شعر یادم رفت، مییُم تا نزدیکِ لبات، دلی شعر یادم رفت، آخ به قربونِ چشات و من اینجا قفل میکنم، که شاعر گویی توصیفی بیش از حد از درون من کرده. بگذریم. خونواده‌ی والدم داره به شکلِ داغونی به سمت اضمحلال میره، یه ساختمون آتیش گرفته که هر لحظه انتظارِ سقوطش
متن آهنگ نگاه احمد سعیدی
من به تو وصلم به دوتا چشات وصلم
به کسی جز تو اگه نگاه کنم پستم
تو فقط بخند دستتو بگیر جلو لبات
بخند تا من ذوق کنم برات
همش نیم ساعته نیستی زد به سرم هوات
بخند دستتو بگیر جلو لبات
بخند تا من ذوق کنم برات
ادامه مطلب
بعد از یه روز وحشتناک پر مشغله و البته پر از جر و بحث با آدمای گنده زورگوووو در هوایی به شدت گرم ...یه متن انگلیسی آروم توی گوشت گذاشتی و سرتو به شیشه اتوبوس تکیه دادی و دوست نداری برای اولین بار به نصیحت های مادربزرگ به نوه اش توی اتوبوس راجع به ازدواجش و ارتباط شوهرش گوش بدی و داره کم کم خوابت میبره که یهو مهدی جهانی توی گوشت داد میزنه :تو چشات فرق داره باهمه ...!
اون موقع است که دو تا از شیشه پنجره میخوری و سه تا از عینکتو و یکی از انگشتر عقیق
وقتی مهدی عزیزی و رضا کارگر برزی که باهم شهید شدن ,یک هفته دنبال کارهاشون بود . شهید کارگر برزی که کرج بود ;فقط دنبال بنرو عکس و اینجور کارهاش بود .یه عکسی هم داره که با بلوز سفید زیر تابوت شهید کارگر رو گرفته. دفعه آخر که داشت می رفت سوریه یه آمادگی عجیبی پیدا کرده بود . هر وقت میرفت منطقه می گفت نمیتونم وصیت نامه بنویسم .سخته . چی بگم .ولی بار آخر گفت که ;وصیت نامه مو نوشتم .به ماهم. همش می گفت منو تو گلزار شهدای بهشت زهرا سلام الله علیها دفن کنید.گ
دانلود آهنگ جدید محمد بوستانچی آرامشم
Download New Music Mohammad Bostanchi Aramesham
آهنگ جدید محمد بوستانچی بنام آرامشم
کنار تو حال و هواییه دلم که تو باشی حاضرم دل به نگاه تو بدم
نگات شده آرامشم دو چشات خواهشم نذار دل سنگ بشم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی روزای سخت | متن و بهترین کیفیت
ترانه زیبای زنده یاد مرتضی پاشایی بنام گریه روزای سخت همینک آماده دانلود است
Exclusive Song: Morteza Pashaei | Roozhaye Sakht With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
متن آهنگ مرتضی پاشایی روزای سخت
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بارون صدای احساسه دل بارون چشات میشناسهتو رو از دست دادم توی لحظه آدم دنیاشو میبازه ♫♪تلخه سکوته این خونه آخه غیر از خدا کی می دونه ♫♪تو دلم آتیشه با تو بهتر میشه حال این دیوونه ♫♪
جاز موزیک
این رو
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
دانلود آهنگ جدید فرشاد سلطانی بهونه
Download New Music Farshad Soltani bahooneh
آهنگ جدید فرشاد سلطانی بنام بهونه
با یه بهونه اومدی شدی دلیل بودنم از وقتی اومدی شدی تنها دلیل خوندنم
زندگی بی تو مبهمه من جونمو میدم برات منی که عاشقت شدم پرته حواسم به چشات

ادامه مطلب
دانلود ریمیکس علی حسینی یه دیوونه
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس علی حسینی بنام یه دیوونه با متن و دو کیفیت عالی
تنظیم, میکس و مستر : امیر عرشیا, ترانه و ملودی : امیر علی جوادی
Download New Remix Ali Hosseini Ye Divoone With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید علی حسینی عزیز را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ریمیکس جدید علی حسینی به قطعه یه دیوونه تعلق دارد.
ملودی این اثر از امیر علی جوادی می باشد.
نظرات خود را مورد ری
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب { دو کیفیت 320 و 128 }
امشب ترانه میثم ابراهیمی بنام عشق جذاب را از جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Meysam Ebrahimi | Eshgh Jazab With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب
کار و زندگی نمیذاره واسه آدم چشات نفسه که همینجوری میره براتیه شهرو دیوونه میکنی با اون عطر تنت میلرزه شهر موقع راه رفتنت راه رفتنتآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتوآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری ب
دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی ای یار غلط کردی + کیفیت 320 و 128
جاز موزیک ، همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید روزبه نعمت الهی بنام ای یار غلط کردی با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Roozbeh Nematollahi – Ey Yar Ghalat Kardi With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ای یار غلط کردی روزبه نعمت الهی───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ای یار؛ غلط کردی با یارِ دگر رفتی!●♪♫
از کار خود افتادی؛ در کارِ دگر رفتی●♪♫
صد بار ببخشودم، بر تو به تو بنمودم…●♪♫
ای خویش پسندیده؛ هین بارِ دگر رفتی!●♪
دانلود آهنگ جدید احسان شریعت یواش یواش
Download New Music Ehsan Shariat yavash yavash
آهنگ جدید احسان شریعت بنام یواش یواش
منو ترکم نکن من خودم دیوونم حرفهاتو ازبرم از چشات میخونم
این دفعه شوخی نیست که بخوای رد بشی یا با من لج منی با ما بد بشی

ادامه مطلب
خانه
تک آهنگ
دانلود آهنگ مهراد جم به نام دلمو بردی
دانلود آهنگ مهراد جم به نام دلمو بردی
دانلود آهنگ جدید دلمو بردی از مهراد جم

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی دلمو بردی از مهراد جم

download new song from Mehraad Jam called Delamo Bordi

متن آهنگ دلمو بردی از مهراد جم

آخه نباشی دلم میگیرهدلم بد به دل تو گیره

بدجوری کردی تو اسیرشافتاده تو دام تو نمیره

گیر داده قلبم به دلت تو با ما چیکار داریهوایی میکنی منو مگه مهره مار داری

کوتاه نمیای و با
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی _ فاطمیه اول ۹۸
با ضرب پا افتاد گل، گلزار خونی شددر بی هوا پرتاب شد، دیوار خونی شدخیلی نمی دانم چه پیش آمد ولی ناگاهگل غرقِ خون شد، تیزیِ مسمار خونی شدوقتی دو دستش بسته شد با ریسمان صبرچشم پر آب حیدر کرار خونی شداز بس فشار آمد به بار شیشه ی آن گلروی سپید غنچه اش انگار خونی شدبالقوه محسن یک حسین و یک حسن بودهبالفعل در راه علی، آن یار خونی شدتا سِرّ مُستودع فدا شد فضه راهی شدبال و پر آن مَحرم اسرار خونی شد
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی _ فاطمیه اول ۹۸
با ضرب پا افتاد گل، گلزار خونی شددر بی هوا پرتاب شد، دیوار خونی شدخیلی نمی دانم چه پیش آمد ولی ناگاهگل غرقِ خون شد، تیزیِ مسمار خونی شدوقتی دو دستش بسته شد با ریسمان صبرچشم پر آب حیدر کرار خونی شداز بس فشار آمد به بار شیشه ی آن گلروی سپید غنچه اش انگار خونی شدبالقوه محسن یک حسین و یک حسن بودهبالفعل در راه علی، آن یار خونی شدتا سِرّ مُستودع فدا شد فضه راهی شدبال و پر آن مَحرم اسرار خونی شد
♫♫
میدونی خار که میگن بد نیست کارش محافظت از گل
اما خب بازم خار میفهمی تنها دعام اینه که بمونی برام
با حرفاتو صدات روحو نوازش میکنی چشات دنیامه هر صبح تو همه دنیامو بازش میکنی
با خنده هام عشق میکنی دلمو با خنده خاموش میکنی
تو تنها دلخوشیم بودی همیشه جون بهم میدن لبات
من فقط با تو زندگی نمیکنم زندگی میدم برات
دل من خون و داغونه برات و میدونی همه چیزا از تو این چشای خستم میخونی
بدنم روح نداره وقتی تو نیستی پیش من همه ی وقتی که نیستی میشه غصه میش
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time